Witamy Timmermansgatan 12 i duży dwukondygnacyjny dom z piwnicą i poddaszem umeblowane. Piękne działki własnościowe z 1013 m kw. z dużym ogrodem na tyłach domu, z ziemniaków i krzewów jagodowych.
W domu jest dom z bali i zbudowany 1.939-gi Kapitalny remont przeprowadzono w latach 70. w odbudowie domu, remont wnętrza, a wymiana okien i dachów. Najnowsze wiercone geotermalnych 2006-2007.
Witamy na wyświetlaczu!

nieruchomości warszawa

Kontroli dokonano transferu i zostaną opublikowane, jak tylko mamy.

Planowanie
Wejście do kruchty, które prowadzą również do domu, ale również do garażu przez drzwi z lewej strony i tyłu domu przez drzwi na wprost.
Po prawej stronie osiągnął budynku głównym i wejściem do sali, gdzie nowe podłogi dodaje 2011th Jasne ściany i fragment przeszłości małe WC do klädavhängningen dostępny po lewej stronie. Na końcu korytarza jest budowa konstrukcji z uroczym partii dużych belek drewnianych.

Z holu dostępny pokój kuchnia, jadalnia i salon z prawej strony.
Schody na górę i na dół do piwnicy.

Po prawej stronie zostanie osiągnięty tylko oddzielny aneks kuchenny miejsce do pracy i przechowywania. Sprzęt z kuchenką / okap, lodówka / zamrażarka, zmywarka. Jedna porcja właz do jadalni.

Oddzielna jadalnia z więcej szafek i szuflad, miejsce na stół i innych mebli. Dwa okna w różnych kierunkach, mnóstwo naturalnego światła.

Od dział spożywczy osiągnął salonie, który ma również drzwi od sali. Niebieski dywan, jasnymi ścianami i drewnianymi sufitami. Nawet ładny wykusz wbudowany w latach 70-tych.

Na pierwszym piętrze osiągnęła halldel i można kontynuować na strych.
Wbudowany balkon jest prawo.

działki sprzedaż

Prosto po prawej stronie znajduje się łazienka z prysznicem, podwójną umywalką i WC. Częściowo wyłożone w przestrzeni.

2 sypialnie dostępne wprost, gdzie z jednej sypialni jest walk-through. Obecnie najdalej pokój do biura z wieloma półkami.
W sypialni znajduje się obok dywan, lekkich ścian i szafy.

Trzecia sypialnia jest również dostępny z okna sali, w domu został wcześniej podzielony na dwa apartamenty i trochę jednostek kuchnia z szafki i blaty są pozostawione w tym pokoju. Obecnie pokój posiada obszar prania z góry pralki załadunek.

Wiatr jest ozdobiony fałszywe podłóg i ścian, trzech różnych miejsc można znaleźć tutaj.

W piwnicy są pomieszczenia magazynowe, miejsca warsztatów i starszych sauna z prysznicem.

Duży garaż w obecnej sytuacji wykorzystywane jako warsztat.

Duży ogród rzucić opierać się na tyłach domu i stara przybudówka w pobliżu linii własności.

You must be logged in to leave a reply.