W ostatnim czasie, w świecie motoryzacji jedno z ważniejszych wydarzeń to premiera w modelu Fiat Uno. Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, że nowy Fiat Uno został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Od chwili premiery poziom dostaw modelu w Brazylii osiągnął ok. 20 tysięcy egzemplarzy zaledwie w przeciągu kilku tygodni.

Okazało się, że zainteresowanie mediów i tonie tylko południowoamerykańskich, jakie wywołała nowy Fiat Uno naprawdę było duże
Jak wynika z raportów, Brazylia wyprzedziła już największy rynek zbytu, jaki jest na świecie a także kraj produkcji, jakim są Włochy. W poprzednim roku brazylijską fabrykę opuściło blisko 730 000 aut.

Dla porównania dadajemy, że wynik z ubiegłego roku zakładów Fiata Auto Poland był to rekordowy wynik w historii, gdzie osiągnięto poziom blisko 606 000 samochodów.
W chwili obecnej, Fiat jest liderem na brazylijskiego rynku. W pierwszym półroczu osiągnął on udział na poziomie 22,8 proc. Firma zwiększyła dostawy aż o 3%, gdzie na całym rynku wzrósł o 7,3%.

link sponsorowany:

auto wynajem warszawa foxrent.pl

You must be logged in to leave a reply.